Platinum partner
11
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
40
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
6034
Останній візит на сайт
вчора

Оренда комерційної нерухомості (7)

  • 15 000 грн/міс
    833 грн/м²

    Наталії Ужвій вул., 1

    торгівельне приміщення
    18 м²
    вчора
    Подільскій район, перехресті Правди/Ужвій вул.Ужвій 1 Висока проходимість ПРиміщення 18 кв.м , право власності, НЕ МАФ, Панорамні вікна Прищення обладнано під КВІТИ але може бути і під іншу діяльність Світло 25 квт Поруч кофейня, Пивна Лавка, ПЕрукарня, Ресторан, Супермаркет Житловий масив, зупинка транспорту, підземний переход
    Рієлтор
  • 18 000 грн/міс
    720 грн/м²

    Наталії Ужвій вул., 1

    приміщення для надання послуг
    25 м²
    сьогодні
    Подільскій район, перехресті Правди/Ужвій вул.Ужвій 1 Висока проходимість ПРиміщення 25 кв.м , право власності, НЕ МАФ ФАСАД, Панорамні вікна, ремонт, кондиціонер РОлети Можна орендувати 50 кв.м. Світло 25 квт Поруч Пивна Лавка, Ресторан, Супермаркет Житловий масив, зупинка транспорту, підземний переход
    Рієлтор
  • 18 000 грн/міс
    720 грн/м²

    Наталії Ужвій вул., 1

    приміщення для надання послуг
    25 м²
    2 дні тому
    Рієлтор
  • 25 000 грн/міс
    357 грн/м²

    Наталії Ужвій вул., 1

    торгівельне приміщення
    70 м²
    2010 рік побудови
    2 дні тому
    Подільскій район, перехресті Правди/Ужвій Приміщення з літнім майданчиком! вул.Ужвій 1 Висока проходимість ПРміщення 70 кв.м , право власності, НЕ МАФ, право власності Два входи, кухня, кладова, панорамні вікна, ремонт, кондиціонер РОлети Місце під літній майданчик Можна орендувати 90 кв.м. Світло 25 квт Поруч Квіти, Кава ПЕрукарня, Ресторан, Супермаркет Житловий масив, зупинка транспорту, підземний переход
    Рієлтор
  • 18 000 грн/міс
    720 грн/м²

    Наталії Ужвій вул., 1

    приміщення для надання послуг
    25 м²
    2 дні тому
    Рієлтор
  • 20 000 грн/міс
    250 грн/м²

    Наталії Ужвій вул., 4/1

    приміщення для надання послуг
    80 м²
    2 дні тому
    Подільській район, перехрестя Ужвій 4/Правди 1, приміщення 80 кв.м. на другому поверсі, окремий вхід з вулиці Панорамні вікна, зала +роздягальня Санвузел , кондиціонер Підійде під фітнес, танцевальна зала, манікюрний салон, масажний салон, інтернет магазин та інше Фасад , вивіска Прохідне місце опалення- власна котельня
    Рієлтор
  • 15 000 грн/міс
    750 грн/м²

    Наталії Ужвій вул., 1

    приміщення вільного призначення
    20 м²
    2010 рік побудови
    2 дні тому
    Ужвій 1, капітальне приміщення 20 кв.м., НЕ МАФ, висока проходимість, поруч підземний переход, житловий масив РЕмонт, панорамні вікна, кондиціонер
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: